Jesień, jesień

Jesień, że aż miło. Góry się palą od kolorów. Dziewczyny poszły w weekend na Czerwone Wierchy, ja się wybrałem z psem w kierunku Policy. Góry są teraz jak magnez. Wg mnie najbardziej magnetyczne w roku.

Sponsorujemy dwa ciekawe wydarzenia – z dwóch różnych końców świata. W Teatrze Witkacego Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne. Teatr przyzwyczaił nas do najwyższego poziomu artystycznego wszystkiego, co tam się dzieje. Nadąża za tym poziom organizacyjny, nowa sala, nowe projekty. Prezentacje Artystyczne to festiwal teatralny i nie tylko. Artystyczna uczta.

witkacy

Na drugim końcu świata: reprezentacja Polski w rugby. Twardzi mężczyźni uprawiający wciąż jeszcze mało u nas popularny sport. Ale jak uprawiający! Nie będę się bawił w analogie do innych naszych drużyn, powiem tylko, że nasi rugbiści są znakomici. Grają rewelacyjnie. W sobotę grają z Czechami.

___

U nas konferencyjnie i klimatycznie. W klimatycznym listopadzie wychodzimy na rynek z ofertą, która powinna się spodobać. No i listopad będziemy mieli artystyczny. Teatr Kwadrat w Ossie, Witkacy w Zakopanem, Jerzy Trela w Zakopanem. Będzie się działo.